To najdôležitejšie vybavenie vašej kancelárie nemusí byť automaticky vždy najdrahšie

Ak ste sa rozhodli založiť si svoju novú spoločnosť, základné imanie a množstvo komplikácii s vybavovaním rôznych potvrdení nie je všetko, čo vás v tomto procese čaká. Okrem vhodnej právnej formy budete potrebovať aj kvalitné tonery do tlačiarne alebo virtuálne sídlo spoločnosti. My vám ich vieme ponúknuť lacnejšie a v rovnakej kvalite.

 

Čo je to virtuálne sídlo firmy?

Každá jedna spoločnosť, ktorá chce na území SR podnikať a dosahovať zisky, by mala mať svoje sídlo a označenie. Ide nielen o adresu ale aj formu prestíže a reklamy, ktorú týmto spôsobom určite získate. Mnohí podnikatelia to riešia prenájmom priestorov, ktoré sú ale drahé a navyše sa o ne musíte aj starať,  platiť za energie a iné náklady, ktoré s prenájmom a využívaním týchto priestorov súvisia.

 

Neporovnateľne lacnejšie je to v prípade moderného virtuálneho sídla. Objednať si ho môžete v rámci založenia novej firmy, ktorá sa potom na tejto adrese zapíše do obchodného registra. Často ide o lukratívne priestory, ktoré vás ako novú spoločnosť prezentujú aj v očiach nových klientov, takže jedna z najlepších možností, vďaka ktorej môžete vo svojich podnikateľských začiatkoch ešte viac ušetriť.

 

Lacné tonery do vašej pracovne

Ušetriť môžete aj na ostatnom vybavení. Ak ste si vybrali virtuálne sídlo, znamená to, že pracujete z domu, alebo ste viac menej na cestách a všetko riadite za chodu. Čas je v tomto smere najdrahší. Určite sa ale vo svojej práci nezaobídete bez tlače. Potrebujete predsa vystaviť faktúru za poskytnuté služby či tovar, podpísať zmluvu alebo si urobiť dobrý plán v rozpočte na ďalší rok.

 

Investície do kvalitnej tlače nemusia byť o vysokých sumách, pretože máte k dispozícii nové lacné tonery. Takéto riešenie oceníte v prípade vašich začiatkov ale aj v prípade zabehnutej firmy, ktorá potrebuje šetriť na každom jednom kroku.

 

Kvalitné tonery Canon alebo náplne v inej značke už nemusia byť iba o vysokých položkách, pretože viete, kde ich hľadať lacnejšie. Veľmi dobrým a jednoduchým riešením je nákup cez internet, cez ktorý si dokonca objednáte aj miesto v novom virtuálnom sídle.