Spy slúchadlo s káblovým handsfree a slúchadlom


€ 65.00
More Information

Najmodernejšia technológia má zásadný význam v situáciách, keď sú požadované skryté komunikácie. Extra malé spy slúchadlá a mikrofón vám umožnia prijímať informácie v reálnom čase alebo komunikovať bez toho, aby si to niekto všimol.

Použitie je vhodné pre študentov, úradníkov, súkromných detektívov, podnikateľov, hráčov, politikov. Veľká skupina ľudí môže nájsť využitie pre tento neuveriteľný nový prístroj.

Špecifikácia slúchadiel:
• Rozmery: 3x6x8 mm
• Hmotnosť: 0,8 g (vrátane batérie)
• Štandardné zinc-air batérie: typ SONY 337
• Výdrž batérie: asi 5 hodín
• Príjem vzdialenosť: 50 - 70 cm

Čierny náhrdelník s bezdrôtovým slúchadlom je určený na poskytovanie bezdrôtového pripojenia s mobilnými telefónmi pre celosvetové použitie. Toto slúchadlo je určený pre použitie v situáciách, keď človek potrebuje komunikovať tajne. Čierny náhrdelník a slúchadlo sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a veľmi jednoduchým používaním. Ideálna pomôcka pri skúškach, rokovaniach, vhodné aj ako strážne zariadenie atď.

Ako používať náhrdelník s bezdrôtovým slúchadlom
Nainštalujte batériu do slúchadla. Uložené mikro slúchadlo v uchu je úplne neviditeľné. Náhrdelník (vysielač) pracuje s 2.5 mm stereo zariadením. Pripojte náhrdelník (vysielač) na mobilný telefón. Dajte mobil a náhrdelník prijímač nepostrehnuteľné pod tkaniny. Bezdrôtové slúchadlo môže prijímať signál cez prijímača/náhrdelník aj keď váš mobilný telefón komunikuje s iným mobilný telefón. Mikro slúchadlo je vo vnútri vášho zvukovodu prijíma signály odosielané z vysielača. Ak je signál veľmi slabý, tak musíte micro slúchadlo uložiť na kratšiu vzdialenosť od náhrdelníka.

This Ad has been viewed 59 times.