Odstúpim zabehnutú reštaurácie


Contact Information
Contact Michalis Zarambukas
€ 10.00
More Information
Ponúkame na predaj prevádzku reštaurácie DaMis s.r.o. s nájmom v nebytových priestoroch administratívnej budovy. Priestor pozostáva z 3 miestností. Nájomca bude mať na základe uzatvorenia nájomnej zmluvy právo užívať spoločné priestory a sociálne zariadenie bez zariadenia prevádzky.
Zariadenie prevádzky je majetkom spoločnosti DaMis s.r.o., ktorá je na predaj. Ide o kompletne novo zariadenú kuchyňu so všetkými spotrebičmi a so všetkými potrebnými povoleniami na prevádzku. V reštaurácii je 11 stolov, 41 miest na sedenie + 3 barové stoličky. Reštaurácia je celoročne prevádzkyschopná s kúrením a 24 hodinovou strážnou službou. Cena zahŕňa kompletné vybavenie reštaurácie aj s vybavením kuchyne a hygienickým osvedčením.
Ako priadanú hodnotu ponúkame potenciálnym kandidátom aj spoločnosť DaMis s.r.o., čo je z hľadiska účtovníctva pre nových majiteľov lacnejšou a jednoduchšou alternatívou. DaMis má tiež výhodu už v predplatenej inzercii na obedovat.sk. a v knihe receptov, kde nájdete 50 osvedčených receptov s presnou gramážou ingrediencii.
Cena prevádzky je 10.000 € a cena mesačného nájmu podľa dohody s majiteľom budovy.
Podrobné vybavenie reštaurácie aj kuchyne v prípade záujmu zašleme mailom.
This Ad has been viewed 212 times.