Predám Chrysler Grand Voyager 2,5TD SE rok 2000


Contact Information
Contact Miroslav Sedlák
€ 1.00
More Information

Predám Chrysler Grand Voyager 2,5 TD (turbodiesel) 85kW, rok výroby 2000, 157 500 km. Rodinné auto, pôvodný majiteľ. Manuálna 5 stupňová prevodovka, 6 miest na sedenie + vodič. Nové svetlá v roku 2013, vymenená prevodovka a nová spojková sada august 2014, predné brzdové kotúče a obloženie vymenené v r. 2013.
Exteriér: Karoséria tmavošedá metalíza, letné pneu na diskoch z ľahkých zliatin 16“ + zimné pneu na plechových diskoch s krytmi diskov + plnhodnotná rezerva pod batožinovým priestorom, vyhrievanie predného skla pod stieračmi, hmlovky + ostrekovač svetlometov, vyhrievanie zadného skla, elektricky ovládané a vyhrievané a elektricky sklopné vonkajšie spätné zrkadlá. Bezpečnostné fólie 3M na bočných a zadných sklách + tmavé fólie 3M na sklách pri 2. rade a 3. rade sedadiel a vzadu. Strešné lyžiny + priečny nosič
Interiér: sedadlá – 1. rad <i> pozdlžne nastaviteľné s lakťovými opierkami, sedadlo vodiča sklon + nastavenie v oblasti bedier, 2. rad </i> 2 oddelené sedadlá s lakťovými opierkami sklopné + držiak na nápoje, 3. rad = 3 miesta + držiak na nápoje po stranách a odkladacia skrinka. 2. a 3. rad sedadiel je možné jednoducho vybrať čím sa získa veľký priestor na prepravu rozmerných vecí. Pri vybratí 3. radu je možná pohodlná preprava až 4 bicyklov. V batožinovom priestore zásuvka na 12V.
Tempomat s ovládaním na volante, airbagy vodiča a spolujazdca, ABS, manuálna klimatizácia, autorádio s CD prehrávačom + menič na 5 CD, regulácia osvetlenia prístrojovej dosky, výškovo a pozdlžne nastaviteľný volant. Ovládanie všetkých okien a centrálne uzamykanie dverí na strane vodiča + automatické uzamykanie dverí po rozjazde.
Dialničná známka SR, ČR a Rakúsko na rok 2014.
Pridám: pôvodné predné svetlomety + mierne poškodené ľavé vonkajšie spätné zrkadlo, nosič na bicykle na umiestnenie na zadné dvere.

This Ad has been viewed 225 times.