Fisher-price Rainforest skákadlo, hopsadlo


Contact Information
Contact Michala00000
€ 70.00
More Information

Na azet nechodím prosím kontaktujte ma meilom na:

predám toto aktívne centrum, skákadlo v dobrom stave, to znamená že je plne funkčné, všetko hrá ako má, nič nie je zlomené, avšak hranie už trošku vidno, hlavne na ošúchanom očku jedného zvieratka, inak je v super stave.
Bola to najlepšia vec akú sme mali, dcérka je veľmi živé dieťa a tam sa vyskákala a vyjašila do sýtosti, veľmi rada tam bola. Dávali sme ju tam asi od 6teho mesiaca až po rok, no už vyrástala z toho.
Prikladám popis výrobcu:
FISHER PRICE Skákadlo Rainforest s hračkami okolo a nad hlavou dieťatka. Dieťa rozvíri bubon, aktivuje svetlá a hudbu. Rozvíja motorické znalosti, otáčanie, skákanie, hmat, zrakové vnímanie, sluchovo hudobné rozlišovacie schopnosti, pochopenie príčiny a dôsledku.
Toto skákadlo z kolekcie Rainforest je komfortné otočné kresielko poskytujúce bezpečné miesto pre malých prieskumníkov na hranie.Dieťatko je po skoku odmenené farebnými svetlami, zvukmi alebo hudbou, ktorá stimulujé sluch a zrak dieťatka. Sedadlo je otočné dookola, a tak dieťatko môže dosiahnúť na každu hračku - hujdajúci sloník, opička, jašterička...
Ponúka 2 listy s mäkkými hračkami, ktoré možno medzi sebou meniť a umiesnovať v horních otvoroch. Je tiež možné nastaviť 4min. hudby.Výška sedadla je nastavitelná do 3 úrovní.Nový desing základny je kompaktnejší, preto zaberá menej miesta v priestore. Možno ho ľahko zložiť.Poťah sedadla je odnímatelný pe ľahšiu údržbu.
Maximálne do váhy 12 kg alebo do výšky 81 cm.
Pre deti od 6 mesiacov.
PC 130
prípadne video si môžte pozrieť tu:
https://www.youtube.com/watch?v=v2mEdypgETY

This Ad has been viewed 93 times.