Zobraz inzerciu


Contact Information
Contact Marián
Michalovce
€ 159.00
More Information
Predám pokladnicu, jedna sa o fiskalnú registračnú pokladňu Elcom Euro-2000T Alpha model F.Pokladnica je vo vynikajúcom stave( pozri foto) bez škrabancov ako nová, TOP STAV . Bezporuchová, bezproblémový chod, 100% funkčnosť overená servisným technikom.V pokladni je osadený nový akumulátor v cene 25eur. Nový zabudovaný záložný akumulátor umožňuje až 8 hodín prevádzky bez napájania z elektrickej siete.+ nová batéria na zálohovanie údajov v hodnote 8 eur + 2ks termo pásky.

Odhlasená z Daňového úradu. Super stav (pozri foto).Pokladňa bola minimálne používaná preto je vo vynikajúcom stave.

Ponúkam:

- 3 mesačnú záruku
- vystavenie kúpno-predajnej zmluvy
- pokladnice v TOP stave
- pokladnice bez skrytých investícií !!
- odborné poradenstvo
- profesionálne školenie na vybraný typ pokladníc v cene
- tvorba cenníka do 300 PLU v cene
- zasielam na dobierku v rámci celého Slovenska
- možnosť osobného odberu
- seriózny a profesionálny prístupCena za kus je 159 eur. Pri serióznom jednaní Dohoda na cene istá!!.Vieme sa dohodnúť.


V prípade akýchkoľvek informácii ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0903738864.
Možete volať kedykoľvek, alebo ma kontaktujte emailom, poprípade sms.K pokladnici je kompletné príslušenstvo: Napájací adaptér,certifikát podľa zákona č.289/2008 Z.z nový certifikát bezproblémové prihlásenie pokladnice na daňovom úrade + 2ks termo pásky,podrobný používateľský manuál (knižočka), + uživateľská príručka na CD, + aplikačný softvér, + kábel RS 232.


Voliteľné príslušnenstvo:

Nová kniha pokladnice + 3 Eura (cena v servise 6 Eur)
Usb redukcia + 4 Eura (cena v servise 8 Eur)Základné parametre: Elcom Euro-2000T Alpha model F : 100 až 7000 PLU podľa nastavenia, 8 tovarových skupín, 3 daňové hladiny , Významnou vlastnosťou pokladníc je ich veľmi jednoduché ovládanie. Dvojriadkový alfanumerický displej s podsvietením, ktorý zobrazuje názvy tovarov a upozornenia pre účtujúceho, výrazne zjednodušuje a zprehľadňuje účtovanie a programovanie, 28 mm šírka účtenky.
Možnosť zaslať kurierskou službou alebo Slovenskou poštou.
Možnosť platby prevodom na účet alebo dobierkou.


Bližšie informácie na tel. čísle 0903738864,alebo emailom, odpisujem aj na sms.
This Ad has been viewed 48 times.