Zobraz inzerciu


Contact Information
Contact Anna
Svidník
€ 5.00
More Information
Legendárny, romantický a vzrušujúci príbeh z doby vlády Márie Terezie, ktorý sa opiera o množstvo autentických dokumentov a svedectiev pamätníkov a je dôkazom toho, že ľudská zbesilosť, hystéria a poverčivosť môžu za určitých okolností prekročiť všetky mysliteľné medze.

Hrôzy jezuitských procesov s údajnými čarodejnicami, láska vo všetkých podobách, rafinované intrigy a tajomné nevysvetliteľné príbehy...

Gričská čarodejnica 1.

Obrázok Dej prvého zväzku tohto románového cyklu sa odohráva v prostredí šľachtických sídel chorvátskeho panstva. Rozpráva o bezstarostnom živote šľachty, veĺmožov a magnátov. Pritom udržiava čitateľovu pozornosť typickými atribútmi romanticko-dobrodružnej literatúry: tajné chodby, záhadné zmiznutia, prestrojovanie osôb, tajomné vraždy, ziskuchtivosť, zločinnosť a boj proti nej.

Prvý zväzok Zagorkinho románového cyklu Gričská čarodejnica, ktorý po rokoch znovu predkladáme slovenským čitateľom, je plný neobyčajných a dramatických zápletiek, miestami pripomína napínavú detektívku. No hoci do popredia vystupuje napínavý dej, láska a nečakané zvraty, autorka sa vždy pridržiava historickej reality. Táto okolnosť len zvyšuje pútavosť jej románov.
Rok 1991, Smena
This Ad has been viewed 147 times.