Zobraz inzerciu

Contact Information
Contact Universal Consulting s.r.o.
Ostatné krajiny
€ 1.00
More Information
Ponúkame prácu pre jedného z našich významných klientov, s ktorým máme už dlhoročné skúsenosti.
Náplňou práce je:
- vykosťovanie hovädziny a jahňaciny na linke
- delenie a spracovanie mäsa
- čistenie, porciovanie častí hovädzieho mäsa a jahňacieho mäsa
- krájanie mäsa, orezávanie a pod. (prip. prax ako mäsiar, kuchár, pomocný kuchár)
- nakladanie na pás, vyberanie kostí, obrezávanie, porciovanie, trhanie a pod.)
Pracuje sa vo veľkých závodoch, kde sa vyžaduje presnosť a rýchlosť.
Záujemcovia musia mať predošlú pracovnú skúsenosť s prácou s mäsom, s úpravou mäsových výrobkov,... Práca je rýchla, v tempe. Pracuje sa na linkách.
Ponúkaný plat: od 1200 do 1700 EUR
Upresnenie platových podmienok: 8.65 EUR (na hodinu) + € 0.30 / hodina bonus, nadčas €12.90 / hod. 1200 – 1700 netto/mesačne + nadčasy preplácané + možnosť získania daňového bonusu, rodinných prídavkov + vrátenie daní po príchode. Mzda je vyplácaná týždenne.
Iné výhody:
* prácu pre zamestnávateľa s dlhodobou tradíciou
* spokojní zamestnanci
* český koordinátor na mieste – asistencia po príchode do práce
* asistencia s plánovaním cesty
* pomoc pri jednaní s úradmi, registrácia na úradoch,
* neustále prehodnocovanie mzdy
* možnosť zvýšenia mzdy na základe odporúčania od nadriadeného, pri dobrých výsledkoch pri práci až 14 EUR/hodina
* mzda vyplácaná týždenne
* dobrý zárobok + možnosť vrátenia daní !
* dlhodobý kontrakt bez požiadavky znalosti anglického jazyka
* ubytovanie v zariadených vilkách cca 55 Eur týždenne
* práca na hlavný pracovný pomer
* zmluva sa podpisuje ešte pred vycestovaním, čím zamestnávateľ garantuje prácu
Požiadavky:
- znalosť cudzieho jazyka nie je nutná
- preferovaný vek 25 – 40 rokov
- zručnosť a dobrá fyzická kondícia
- chuť pracovať v zahraničí
- dobre odvedená práca
- ochota pracovať nadčasy
- flexibilita,
- čistý register trestov
- zdravotná spôsobilosť na vykonávanie práce
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
V prípade záujmu, zašlite Váš životopis na .
This Ad has been viewed 82 times.